Hakkımızda

Bizi müşterimiz olmakla şereflendirin, teknolojiyi ayaklarınızın altına serelim.

Hakkımızda burada anlatacaklarımız hizmet ve kalite politikamızı yaşayıp görmediğiniz sürece yalnızca gereksiz metinlerden ibaret olacak bunu biliyoruz. Bu yüzden herhangi bir alanda bizi tercih ettiğiniz takdirde hizmetimizden veya kalitemizden memnun kalmazsanız paranızı iade ediyoruz. Ayrıca tüm teknik destek taleplerinize en geç 30 dakika içerisinde yanıt veriyoruz.

İlkemiz; en büyük kazanç birinin dostluğunu ve güvenini kazanmaktır. Gayemiz; sektörde uzun yıllar hizmet etmek, günü kurtarmak değil geleceğimizi ve gelecek nesillerin de geleceğini inşa etmektir. Bu yüzden kazancımızı sürekli olarak hizmet kalitemizi iyileştirmeye ve yenilikçi teknolojiler üretmeye yatırmakta tüketen değil üreten bir kurum olmaya çalışmaktayız. Alanlarında uzman geniş kadromuzla bizden aldığınız hizmetleri 7/24 takip etmekte ve olası bir problemde anında müdahale etmekteyiz.

Grup şirketimiz bünyesinde 2012 yılından beri bilişim, Ar-Ge, Reklam ve Medya sektörlerinde hizmet veren firmalarımızın tek bir çatı altında birleşmesiyle 2018 yılında "webasistan" adını alan yeni firmamız hizmet verdiği alanlarda müşterisinin çokluğuyla değil verdiği hizmetin kalitesiyle öne çıkmayı kendine düstur edinmiştir.

İnternete Dair Her İşi Sizin Yerinize Biz Hallediyoruz

%99 Müşteri
Memnuniyeti

30 Dakika'da
Yanıtlama Sistemi*

7/24
Kesintisiz Hizmet

Alanında Tecrübeli
ve Uzman Kadro

Uygun Fiyat
Politikası

Kaliteli Hizmet
Anlayışı