Tüm Hizmetlerimiz

Marka Patent Tescili

Markanızı Tescil Ettirin, Güvene Alın!

Marka, bir işletmenin mal ve/veya hizmetlerini bir başka işletmenin mal ve/veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlaması koşuluyla, kişi adları dahil, özellikle sözcükler, şekiller, harfler, sayılar, malların biçimi veya ambalajları gibi çizimle görüntülenebilen veya benzer biçimde ifade edilebilen, baskı yoluyla yayımlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işarettir.

Marka Vekili olarak; yurtiçi ve yurtdışında markalarınızın tescil edilebilirlik durumunu araştırmakta, markalarınız için tescil başvurusu yapmakta ve tescil sürecini takip ederek marka tescil belgesi almanızı temin etmekteyiz. Firmamız markanızın reddedilmesi ya da marka başvurunuza itiraz edilmesi durumunda ise hukuki mülahazada bulunarak karara itiraz etmekte veya itiraza cevap vermektedir.

Ülkemizde markaların tesciline ilişkin esaslar 556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile belirlenmiştir. Türkiye'de marka tescil işlemleri konusunda yetkili merci Türk Paten Enstitüsü'dür. Marka başvuru ve tescil işlemlerinizi Türk Patent Enstitüsü nezdinde yetkili marka vekilleri aracılığıyla yürütebilirsiniz.

Daha Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilir,
Canlı Destekten veya WhatsApp'dan Ulaşabilirsiniz.