Tüm Hizmetlerimiz

WordPress Site Kurulumu

WordPress, başlangıç düzeyi firmalar için güzel bir web sitesi, blog veya uygulama oluşturmak için kullanabileceğiniz açık kaynaklı bir yazılımdır.

Wordpress bir CMS (Content Management System / İçerik Yönetim Sistemi)'dir. Dünyadaki internet sitelerinin %30'u WordPress'i özgür altyapısı, kolay yönetim paneli, özelleştirilebilir tasarımları, SEO dostu olması, mobile duyarlılığı gibi nedenlerden dolayı tercih edip kullanmaktadır. İnternet dünyasına düşük bütçelerle girmek isteyenler ve yeni başlayanlar için idealdir.

WordPress güçlü bir kişisel yayım platformudur ve internette bir yayımcı olarak kullanıcının tecrübesini mümkün olduğu kadar çekici hale getirmek için tasarlanmış özellikler ile gelmektedir.

WordPress Temaları

Wordpress temaları wordpress siteniz için kullanabileceğiniz hazır tasarım giydirmelerdir. Wordpress alt yapısında kullanıcıya sunulan binlerce wordpress teması bulunur. Tabii bu tema üretimi sadece wordpress'in geliştiricileri tarafından değil aynı zamanda dış kaynaklı olarak da yapıldığından bu üretimler genellikle ücretli olarak kullanıcıya sunulur.

WordPress Eklentileri

WordPress'in eklentileri kullanıcıların bir wordpress sitesinin veya blogunun özelliklerini ve işlevselliğini genişletmelerini sağlar. WordPress 40.000'den fazla eklentiyi bünyesinde barındırır. Bunların her biri, kullanıcıların sitelerini kendi özel ihtiyaçlarına göre uyarlamasını sağlayan özel işlevler ve özellikler sunar.

WordPress Sitenizi Anında Kuralım! İnternete Adım Atın!

webasistan olarak sizlere profesyonel WordPress site kurulum hizmeti veriyoruz. Sitenizin temasından eklentilerine her şeyi ihtiyaçlarınıza uygun olarak ayarlıyor sitenizi anında anahtar teslim açıyoruz! Size sadece sitenizin keyfini çıkarmak kalıyor, gerisini biz hallediyoruz. Takıldığınız yerde uzman kadromuzla destek veriyor hizmet kalitemizden duyacağınız memnuniyetinizi yegane mutluluk kaynağımız olarak görüyoruz.

Daha Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilir,
Canlı Destekten veya WhatsApp'dan Ulaşabilirsiniz.